HS50500RJ
MFR.Part #
HS50500RJ
JLCPCB Part #
C320397
Description
500Ω 50W Aluminum Enclosure Resistors ±100ppm/℃ ±5% 螺栓安装 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS