HS50500RF
MFR.Part #
HS50500RF
JLCPCB Part #
C320396
Description
500Ω 50W Aluminum Enclosure Resistors ±1% ±100ppm/℃ 螺栓安装 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS