HS504R7J
MFR.Part #
HS504R7J
JLCPCB Part #
C320395
Description
4.7Ω 50W Aluminum Enclosure Resistors ±100ppm/℃ ±5% 螺栓安装 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS