HS5030RJ
MFR.Part #
HS5030RJ
JLCPCB Part #
C320393
Description
30Ω 50W Aluminum Enclosure Resistors ±100ppm/℃ ±5% 螺栓安装 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS