HS50220RJ
Extended
Manufacturer
Arcol
MFR.Part #
HS50220RJ
JLCPCB Part #
C320386
Package
Bolt Mount
Description
220Ω 50W Aluminum Enclosure Resistors ±100ppm/℃ ±5% 螺栓安装 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS