HS5020RF
Extended
Manufacturer
Arcol
MFR.Part #
HS5020RF
JLCPCB Part #
C320384
Package
Bolt Mount
Description
20Ω 50W Aluminum Enclosure Resistors ±1% ±100ppm/℃ 螺栓安装 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS