HS2575RJ
Extended
Manufacturer
Arcol
MFR.Part #
HS2575RJ
JLCPCB Part #
C320363
Package
Bolt Mount
Description
25W 75Ω Aluminum Enclosure Resistors ±100ppm/℃ ±5% 螺栓安装 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS