HS2515RJ
Extended
Manufacturer
Arcol
MFR.Part #
HS2515RJ
JLCPCB Part #
C320346
Package
Bolt Mount
Description
15Ω 25W Aluminum Enclosure Resistors ±100ppm/℃ ±5% 螺栓安装 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS