HS15500RJ
Extended
Manufacturer
Arcol
MFR.Part #
HS15500RJ
JLCPCB Part #
C320323
Package
Bolt Mount
Description
15W 500Ω Aluminum Enclosure Resistors ±100ppm/℃ ±5% 螺栓安装 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS