HS150R1J
MFR.Part #
HS150R1J
JLCPCB Part #
C320336
Description
100mΩ 150W Aluminum Enclosure Resistors ±100ppm/℃ ±5% 螺栓安装 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS