HS15047RJ
MFR.Part #
HS15047RJ
JLCPCB Part #
C320335
Description
150W 47Ω Aluminum Enclosure Resistors ±100ppm/℃ ±5% 螺栓安装 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS