HS1501KJ
MFR.Part #
HS1501KJ
JLCPCB Part #
C320333
Description
150W 1kΩ Aluminum Enclosure Resistors ±25ppm/℃ ±5% 螺栓安装 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS