HS15010RJ
MFR.Part #
HS15010RJ
JLCPCB Part #
C320331
Description
10Ω 150W Aluminum Enclosure Resistors ±100ppm/℃ ±5% 螺栓安装 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS