HS150100RJ
Extended
Manufacturer
Arcol
MFR.Part #
HS150100RJ
JLCPCB Part #
C320330
Package
Bolt Mount
Description
100Ω 150W Aluminum Enclosure Resistors ±100ppm/℃ ±5% 螺栓安装 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS