HS100F20R
MFR.Part #
HS100F20R
JLCPCB Part #
C6632150
Package
Plugin
Description
100W 20Ω Wirewound Resistor ±1% ±100ppm/℃ Plugin Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS