HS1002KF
MFR.Part #
HS1002KF
JLCPCB Part #
C320301
Package
Bolt Mount
Description
100W 2kΩ Aluminum Enclosure Resistors ±1% ±25ppm/℃ 螺栓安装 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS