HS1001KJ
MFR.Part #
HS1001KJ
JLCPCB Part #
C320292
Package
Bolt Mount
Description
100W 1kΩ Aluminum Enclosure Resistors ±25ppm/℃ ±5% 螺栓安装 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS