HS100150RJ
MFR.Part #
HS100150RJ
JLCPCB Part #
C320291
Package
Bolt Mount
Description
100W 150Ω Aluminum Enclosure Resistors ±100ppm/℃ ±5% 螺栓安装 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS