BD0810J50200AHF
Extended
Manufacturer
Anaren
MFR.Part #
BD0810J50200AHF
JLCPCB Part #
C192014
Package
0805
Description
-55℃~+85℃ 0.6dB 0.7dB 14.5dB 24.6dB 5.9° 50Ω:200Ω 800MHz~1GHz 0805 Balun ROHS