SMF33A-Q1
Extended
Manufacturer
AnBon
MFR.Part #
SMF33A-Q1
JLCPCB Part #
C2918441
Package
SOD-123
Description
-55℃~+150℃ 1 200W@10/1000us 3.8A 33V 36.7V 53.3V 5uA TVS Unidirectional SOD-123 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS