SMF120CA
Extended
Manufacturer
AnBon
MFR.Part #
SMF120CA
JLCPCB Part #
C541691
Package
SOD-123
Description
1 1.1A 120V 133V 193V 200W@10/1000us 5uA Bidirectional TVS SOD-123 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS