SMF10CA-Q1
Extended
Manufacturer
AnBon
MFR.Part #
SMF10CA-Q1
JLCPCB Part #
C2918436
Package
SOD-123
Description
1 10V 11.1V 11.8A 17V 200W@10/1000us 5uA Bidirectional TVS SOD-123 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS