SMDJ58CA-Q1
Extended
Manufacturer
AnBon
MFR.Part #
SMDJ58CA-Q1
JLCPCB Part #
C2918431
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-55℃~+150℃ 32.1A 3kW@10/1000us 58V 5uA 64.4V 93.6V Bidirectional TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS