SMBJ54CA
Extended
Manufacturer
AnBon
MFR.Part #
SMBJ54CA
JLCPCB Part #
C397717
Package
SMB(DO-214AA)
Description
54V 5uA 6.9A 600W@10/1000us 60V 87.1V Bidirectional TVS SMB(DO-214AA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS