SMBJ120A-Q1
Extended
Manufacturer
AnBon
MFR.Part #
SMBJ120A-Q1
JLCPCB Part #
C2918423
Package
SMB
Description
-55℃~+150℃ 120V 133V 193V 3.1A 5uA 600W@10/1000us TVS Unidirectional SMB ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS