SMAJ30CA-Q1
Extended
Manufacturer
AnBon
MFR.Part #
SMAJ30CA-Q1
JLCPCB Part #
C2918409
Package
SMA(DO-214AC)
Description
-55℃~+150℃ 30V 33.3V 400W@10/1000us 48.4V 5uA 8.3A Bidirectional TVS SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS