SMAJ13CA-Q1
Extended
Manufacturer
AnBon
MFR.Part #
SMAJ13CA-Q1
JLCPCB Part #
C2918407
Package
SMA(DO-214AC)
Description
-55℃~+150℃ 13V 14.4V 18.6A 21.5V 400W@10/1000us 5uA Bidirectional TVS SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS