SM8S33A-Q1
Extended
Manufacturer
AnBon
MFR.Part #
SM8S33A-Q1
JLCPCB Part #
C19762704
Package
DO-218AB
Description
-55℃~+175℃ 10uA 124A 33V 36.7V 53.3V 6.6kW@10/1000us Bidirectional TVS DO-218AB ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS