SM8S20A-Q1
Extended
Manufacturer
AnBon
MFR.Part #
SM8S20A-Q1
JLCPCB Part #
C7435614
Package
DO-218AB
Description
-55℃~+175℃ 10uA 204A 20V 22.2V 32.4V 6.6kW@10/1000us Bidirectional TVS DO-218AB ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS