BLP9LA25SZ
MFR.Part #
BLP9LA25SZ
JLCPCB Part #
C3280027
Package
SOT-1482-1
Description
0.86pF 128mΩ 2.5V 40V 50.6pF 96.9pF SOT-1482-1 MOSFETs ROHS