BLP0408H9S30Z
Extended
Manufacturer
Ampleon
MFR.Part #
BLP0408H9S30Z
JLCPCB Part #
C17273857
Package
SOT-1482-1
Description
0.24pF 112pF 2.5V@18mA 30W 9.1pF SOT-1482-1 MOSFETs ROHS