BLM8AD22S-60ABGY
Extended
Manufacturer
Ampleon
MFR.Part #
BLM8AD22S-60ABGY
Description
-10dB 2.1GHz~2.2GHz 28.2dB 28V 47.9dBm Bias control circuit、Temperature compensation、Electrostatic protection - RF Amplifiers ROHS