BLA1011-10
Extended
Manufacturer
Ampleon
MFR.Part #
BLA1011-10
JLCPCB Part #
C3280254
Package
SOT-467C
Description
1.2Ω@10V 2.2A 25W 5V 75V N-Channel SOT-467C MOSFETs ROHS