YQZ120N1.80
Extended
Manufacturer
Amphenol ICC
MFR.Part #
YQZ120N1.80
JLCPCB Part #
C7417565
Package
Plugin
Description
0℃~+60℃ 1.8Ω 18V 1A 3A 550mA 插件 Resettable Fuses ROHS