YQZ120N0013
Extended
Manufacturer
Amphenol ICC
MFR.Part #
YQZ120N0013
JLCPCB Part #
C6337936
Package
Plugin
Description
0℃~+60℃ 13Ω 18V 280mA 700mA 插件 Resettable Fuses ROHS