YQD100N0150
Extended
Manufacturer
Amphenol ICC
MFR.Part #
YQD100N0150
JLCPCB Part #
C6015696
Package
Plugin
Description
0℃~+60℃ 150Ω 265V 300mA 38mA 80mA 插件 Resettable Fuses ROHS