YQD080N0050
Extended
Manufacturer
Amphenol ICC
MFR.Part #
YQD080N0050
JLCPCB Part #
C1562139
Package
Plugin
Description
0℃~+60℃ 120mA 1A 265V 50Ω 60mA 插件 Resettable Fuses ROHS