YQB120N3.70
Extended
Manufacturer
Amphenol ICC
MFR.Part #
YQB120N3.70
JLCPCB Part #
C6015692
Package
Plugin
Description
0℃~+60℃ 3.7Ω 380mA 5.5A 750mA 80V 插件 Resettable Fuses ROHS