YQ3001500000G
Extended
Manufacturer
Amphenol ICC
MFR.Part #
YQ3001500000G
JLCPCB Part #
C5839738
Package
Plugin,P=3.5mm
Description
10A 15 2 3.5mm 300V 30P Green 插件,P=3.5mm Screw Terminal Blocks ROHS