YO0301500000G
Extended
Manufacturer
Amphenol ICC
MFR.Part #
YO0301500000G
JLCPCB Part #
C2683167
Package
Plugin,P=3.5mm
Description
0.2~1.5 1 12A 1x3P 3 3.5mm 300V 3P Green Through Hole 插件,P=3.5mm Screw Terminal Blocks ROHS