YK7711413000G
Extended
Manufacturer
Amphenol ICC
MFR.Part #
YK7711413000G
JLCPCB Part #
C7131274
Package
Plugin
Description
-40℃~+115℃ 10A 11.1mm 2 300V 7 Black 插件 Barrier Terminal Blocks ROHS