YK7010523000G
Extended
Manufacturer
Amphenol ICC
MFR.Part #
YK7010523000G
JLCPCB Part #
C7131253
Package
Plugin
Description
-40℃~+115℃ 1 300V 30A 5 9.53mm Black 插件 Barrier Terminal Blocks ROHS