YK6142203000G
Extended
Manufacturer
Amphenol ICC
MFR.Part #
YK6142203000G
JLCPCB Part #
C7131216
Package
Plugin
Description
-40℃~+115℃ 1 22 25A 300V 8.26mm Black 插件 Barrier Terminal Blocks ROHS