YK6141903000G
Extended
Manufacturer
Amphenol ICC
MFR.Part #
YK6141903000G
JLCPCB Part #
C7131212
Package
Plugin
Description
-40℃~+115℃ 1 19 25A 300V 9.53mm Black 插件 Barrier Terminal Blocks ROHS