YK6122303000G
MFR.Part #
YK6122303000G
JLCPCB Part #
C6938865
Package
Plugin
Description
-40℃~+115℃ 1 2-Side 23 25A 300V 9.5mm Black 插件 Barrier Terminal Blocks ROHS