YK5142303000G
Extended
Manufacturer
Amphenol ICC
MFR.Part #
YK5142303000G
JLCPCB Part #
C7131118
Package
Plugin
Description
-40℃~+115℃ 1 23 300V 30A 9.53mm Black 插件 Barrier Terminal Blocks ROHS