YK5110203000G
Extended
Manufacturer
Amphenol ICC
MFR.Part #
YK5110203000G
JLCPCB Part #
C3656348
Package
Plugin,P=9.5mm
Description
-40℃~+115℃ 1 1x2P 2 2-Side 2P 300V 30A 9.5mm 插件,P=9.5mm Barrier Terminal Blocks ROHS