YK5040423000G
Extended
Manufacturer
Amphenol ICC
MFR.Part #
YK5040423000G
JLCPCB Part #
C6938732
Package
Plugin
Description
-40℃~+115℃ 1 20A 300V 4 9.53mm Black 插件 Barrier Terminal Blocks ROHS