YK5040203000G
Extended
Manufacturer
Amphenol ICC
MFR.Part #
YK5040203000G
JLCPCB Part #
C7131058
Package
Plugin
Description
-40℃~+115℃ 1 2 20A 300V 8.26mm Black 插件 Barrier Terminal Blocks ROHS