YK5032523000G
Extended
Manufacturer
Amphenol ICC
MFR.Part #
YK5032523000G
JLCPCB Part #
C6618617
Package
Plugin
Description
-40℃~+115℃ 1 20A 25 300V 9.5mm Black Plugin Barrier Terminal Blocks ROHS